جمعه 1 تير 1397   19:05:23
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
استانها
1394/6/17 سه شنبه
ارمغان تیم ورزشی استان قزوین در هفتمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاههای پیام نور
نائب قهرمانی تیم فوتسال و کسب مقام سوم تیم شنا پیام نور قزوین

.

تیم فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه پیام نور استان قزوین نائب قهرمان شد و تیم شنای این دانشگاه مقام سوم هفتمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاههای پیام نور سراسر کشور را از آن خود کرد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، تیمهای شنا و فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه پیام نور استان قزوین در هفتمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه پیام نور که از 8 لغایت 13 شهریور سال جاری به میزبانی استان قم برگزار شد، شرکت و موفق شدند نائب قهرمانی در رشته فوتسال و مقام سوم در رشته شنا را از آن خود کنند .
استان قزوین در مسابقات فوتسال ، در مقابل تیم کردستان با نتیجه 7 بر 2 و در بازی با استان یزد با نتیجه 7 بر 0 ، در مصاف با تیم استان خوزستان با برتری 2 بر 1 و در بازی با استان لرستان با پیروزی 4 بر 1 توانست به فینال مسابقات راه یابد و در بازی فینال در مقابل میزبان مسابقات استان قم با نتیجه 5 بر 4 به نفع تیم قم به نائب قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد .
تیم فوتسال دانشجویان پسر این دانشگاه در مسابقات قهرمانی سال 93 در سکوی سوم ایستاد و امسال با یک پله صعود به نائب قهرمانی نائل شد .
بر اساس این گزارش تیم شنای دانشجویان پسر این دانشگاه نیز با ترکیب 4 شناگر توانست با کسب 15 مدال پس از استان های تهران و اصفهان بر سکوی سوم المپیاد بایستد .
امید زهرایی در رشته های 200 متر مختلط انفرادی ، 200 متر آزاد و 100 متر پروانه موفق به کسب 3 مدال طلا و در رشته 100 متر مختلط انفرادی 1 مدال نقره را به خود اختصاص داد . سید محسن یدی همدانی نیز در رشته 50 متر کرال پشت به مدال طلا رسید و حسین بروجردی نیز در رشته های 50 متر قورباغه و 100 متر قورباغه به ترتیب 1 مدال برنز و 1 مدال نقره گرفت و رسول شهرآبادی دیگر شناگر این دانشگاه نیز 1 مدال برنز در رشته 100 متر قورباغه کسب کرد .
در این المپیاد در مسابقات تیمی نیز دانشجویان این دانشگاه با کسب 4 مدال برنز در 50*4 آزاد تیمی و 4 مدال نقره در 50*4 مختلط تیمی را از آن خود کرد که نهایتاً موفق شد بر سکوی سوم این مسابقات بایستد .
تیم شنای دانشجویان پسر این دانشگاه در مسابقات قهرمانی سال 93 در رتبه چهارم قرار گرفت و امسال با یک پله صعود به سکوی سوم ارتقاء پیدا کرد . 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما